Przyjacielska pomoc – ortograficzne „łamanie głowy”

12 kwietnia bieżącego roku został przeprowadzony Szkolny Konkurs Ortograficzny „MISTRZ ORTOGRAFII”. Uczniowie klas trzecich, zmagali się z naszą ortografią. Trzeba przyznać, że świetnie sobie z nią poradzili. W tym roku tematem była przyjacielska pomoc i taki też był tytuł dyktanda. Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział, a wychowawczyniom za przygotowanie. Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że MISTRZEM ORTOGRAFII szkolnego konkursu ortograficznego został DARIUSZ WÓJTOWICZ (IIIc). Brawooooooooooooooooo! Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu. I miejsce: Dariusz Wójtowicz II miejsce: Jakub Paczkowski III miejsce: Wojciech Kasiński Wyróżnienie: Tymoteusz Muc i Stroka Borys

Wszystkim gratulujemy i życzymy bezproblemowych zmagań ortograficznych.

Kliknij i zobacz zdjęcia w galerii!

https://www.sp13.mmj.pl/webpage_72

Skip to content