Dzień Ziemi

Dnia 22.04.2022 r. obchodziliśmy w naszej szkole międzynarodowy Dzień Ziemi pod hasłem przewodnim „Zainwestuj w Naszą Planetę”.W ten dzień odbyły się zajęcia tematyczne, podczas których uczniowie z klas I-III poszerzali swoją wiedzę w zakresie ochrony środowiska, segregowania śmieci, recyklingu oraz różnych sposobów dbania o naszą planetę. Uczniowie wykonali plakaty o tematyce ekologicznej. W klasach IV-VIII podczas lekcji przyrody, biologii i geografii uczniowie stworzyli szkolne drzewo, na którym umieścili inicjatywy oparte tegoroczne o hasło przewodnie. W tym dniu uczniowie oraz Grono Pedagogiczne uczcili Święto Ziemi ubierając się w barwy Ziemi. Bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Kliknij i zobacz galerię!

https://www.sp13.mmj.pl/webpage_72

Skip to content