‘An apple a day keeps the doctor away’

Każdy z nas wie, że zdrowy tryb życia oraz aktywne spędzanie wolnego czasu jest istotne dla naszego samopoczucia. Uczniowie klasy VIII B reprezentowali szkołę w konkursie promującym tematykę zdrowia, zapobiegania chorobom oraz motywującym do aktywności. Jednocześnie wykorzystali swoją wiedzę i umiejętności z języka angielskiego. Konkurs odbył się 1 kwietnia 2022 r. w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Matejki w Siemianowicach Śląskich. Zadania obejmowały rozumienie tekstu czytanego, słuchanego oraz zagadnienia gramatyczne. Nika Franczak i Dawid Musialski wykazali się ogromną wiedzą i znajomością słownictwa angielskiego. Zdobyli 3 miejsce. GRATULACJE! Zmagania drużynowe w konkursie zostały nagrodzone smacznym poczęstunkiem i udziałem uczniów w ciekawych warsztatach. Uczestnicy mogli zintegrować się z rówieśnikami i podzielić swoimi przeżyciami, emocjami dotyczącymi konkursu. Życzymy uczniom dalszych sukcesów i promowania aktywnego stylu życia.

Skip to content